Кошик
393 відгуків
БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА по Киеву от 800 грнНовинки
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+38050-93-35-379
+38096-228-53-50
+38093-500-62-16
+38044-362-46-44
ТОВ "ТОРГОВЫЙ ДОМ "ДЖЕМ БРЕНД"

Як за 1 гривню можна переманити клієнтів від конкурента?

Як за 1 гривню можна переманити клієнтів від конкурента?

   Історія цікава і дуже пізнавальна для власників кав'ярень про те, як 1 гривнею можна переманити клієнта від конкурента.

Є у нас давній надійний діловий партнер, власник мережі кав'ярень, не без гордості хочу зауважити, що використовує у себе в рецептурі приготування кави виключно сиропи ТМ Топпінг, т. к. він вважає, що ціна і якість цих сиропів одне з кращих на ринку України. Це він розповів нам цю історію, коли прийшов в черговий раз до нас на закупівлю.

Прогулюючись у вихідний день з родиною по одному з київських парків, наш Іван Петрович(назвемо його так умовно) побачив дуже цікаву картину. На майданчику, де відносно близько один від одного, стояло 5 кави-машин, черга, що за наших часів рідкість, була тільки до однієї. По-перше, здивувала чергу, по-друге, чому тільки на одній машині. Іван Петрович, будучи не випадковою людиною в цьому бізнесі, вирішив розібратися в чому справа.

Ситуація не змінювалася - черга рухалася досить швидко, але тим не менш, вона постійно була. Дружина його стала припускати, що це особистісні якості барісти посмішка, харизма. Сам він вважав, що вся справа в каві! Його завданням тепер було обов'язково з'ясувати, що ж за таку каву варить цей хлопчина? У чому причина цієї черги? Чому у інших точок немає такої активності? Перше куди він підійшов, це була інша точка, там йому зварили американо і навіть по-дружньому показали упаковку від цієї кави. Нарікань по напою взагалі не було, і з торговою маркою кави він знайомий, і ціни відповідали парку. Потім він вистояв чергу з 6 чоловік до машини, яка так була йому цікава. Поки він стояв, у нього була можливість розглянути та проаналізувати. Меню з цінами приблизно однакова у всіх точок, якість і асортимент стаканчиків, мішалок і т. д. теж однакова, то в чому ж ФІШКА??? Спостерігає: до інших машин люди підходять, час від часу, а до цієї натовп.

Було видно, що бариста зашивался, так як вже близько години хлопець безперервно готував каву, і піднімав свій погляд на людей, тільки коли віддавав їм склянку. Нічого не звичайного наш Іван Петрович не помітив. Коли підійшла його черга, він замовив американо, хлопець досить швидко його обслужив, передав стаканчик з кавою і в іншу руку вклав йому маленьку шоколадку. Виявляється, кожному, хто у нього купував кава, капучіно, чай або інший напій, бариста давав компліментом маленьку шоколадку.

      Наш потребитель очень любит сюрпризы, бонусы, комплименты и было бы не разумно этим не воспользоваться.

      Вот и пришел к нам Иван Петрович за маленькими шоколадками для комплиментов, потому что тоже хочет, чтобы в его кофейни любили ходить люди, да еще и рассказывали своим друзьям и знакомым о том, какой там варят вкусный кофе и какой там чудесный сервис и бесплатная шоколадочка.

 Заказывали они конечно эти шоколадки у нас на сайте, вот ссылка на шоколадки

 

Ссылка на сиропы 

 

 Расчет себестоимости: Шоколадка весит 5 г. В коробке 1,3 кг. Цена 245 грн.

1300г / 5г = 260 шт. Хтось з клієнтів перераховував шоколадки і сказав, що їх там 250 – 255 шт в середньому в коробці.

245 грн / 250 шт = 0,98 грн – ціна 1 шоколадки.

Введіть у своїх кав'ярнях правило пригощати гостей компліментами від барісти! Не продавати за 3 грн, а пригощати!!! Та прибуде вам гостей!

 

Інші статті